Neleží někde „zapomenuté“ jako většina hraček

Moc děkujeme! Pexeso jsme objednali na Vánoce pro tehdy 2,5 letou dceru a 6 měsíčního syna a moc rádi si s ním hrají doteď. Jsem ráda, ze ani po skoro půl roce neleží někde „zapomenuté“ jako většina hraček.

Iveta

Mělo velký úspěch!

Naše dcera dostala tohle krásné pexeso od kamarádky a mělo velký úspěch! Skvělý nápad!

Petra Ř.

Doporučuji

S nákupen jsem trošku váhala, i s dopravným vyšlo poměrně draze, ale jsem ráda, že jsem ho pořídila. Pexeso se mi moooc líbí, je i krásně baleno v pevné krabici, dcerka (skoro 2,5 roku) si s ním hraje ráda, využívá ho i na stavění komínů. Zvířátka bez problémů pozná, identifikuje hravě zadečky i hlavičky. Jen manžel mu nepřišel na chuť, ale to nechápu proč, je dokonalé a nápadité :-). Děkujeme.

Mila Poláková

Hrajeme si celá rodina!

Pexeso je momentálně velmi oblíbená aktivita naší Nikolky (3 roky). Každý, kdo přijde na návštěvu, si musí zahrát 😀 Tato verze uchvátí i dospěláky! Úžasně se bere do ruky velkým i malým a s klasickým papírovým nelze srovnávat… Možnost stavění komínů je jen další příjemný bonus. Brzo pořídím i Prahu a už se těším na další skvělé nápady!

Lucka a Nikolka

Tříletá dcera si s ním moc ráda hraje

Chci Vám moc poděkovat za krásné pexeso, které jsem si před Vánoci objednala. Je opravdu úžasné. Skoro tříletá dcera si s ním moc ráda hraje a sedmiměsíčního syna už také začíná zajímat. Takže za nás velká spokojenost a velká pochvala všem, co se na vymýšlení a výrobě pexesa podíleli.  🙂

I.S.

Skládáme komíny a nakládáme 🙂

Pexeso je opravdu krásné a děti jsou nadšené. Zatím skládáme komíny a nakládáme. 🙂 Velice Vám děkujeme za rychlé dodání. Pexeso mohl potom Ježíšek doručit pod stromeček.

Přeji vám hodně úspěchu. Ať se vám daří.
Jana Nohová

Není nad krásné, poctivé, české hračky

Děkuji, pexeso bylo pod stromečkem a je opravdu nádherné 🙂 Není nad krásné, poctivé, české hračky :-)!! Přeji mnoho spokojených zákazníků.

Lenka Eiblová

Skvělý tip na dárek!

Pexeso je perfektní 🙂 Jsem z něj nadšena, obrázky jsou tak veselé, vtipné. Dcera, která ho najde pod stromečkem, bude určitě také nadšena. Je jí 1,5 roku, tak asi bude ještě chvilku trvat, než si ho s ní „klasicky“ zahrajeme, ale to vůbec nevadí. Jsem si jistá, že si s ním po svém bude hrát už teď 🙂

Druhým pexesem obdaruji syna kamarádky, který je stejně starý jako naše Lucinka.

Děkuji za skvělý tip na dárek!

Pavla Havlíčková

Pexeso nám robí veľkú radosť!

Chcem sa veľmi poďakovať za super pexeso. Pexeso nám robí veľkú radosť! Je veľmi pekne vypracované, kvalitne a poctivo vyrobené, má super nápad. Som naozaj potešená, že sme ho objavili a už ho máme doma a teší sa z neho naša malá Marína 😉 Ak by ste do budúcna uvažovali s ďalšími motívmi napr. domáce zvieratá, lesné zvieratá, zoo, kvety, autá, ovocie, zelenina, vianoce…motívov je veľa…určite by sme si kúpili aj ďalšie. Ešte raz veľmi pekne ďakujem za kvalitný a nápaditý výrobok a radosť z neho. Prajem veľa spokojných zákazníkov, nech sa vám moc, moc darí.

Anna Š.

Rychlý a bezproblémový obchod

Dnes pexeso dorazilo. Moc se mi líbí a nepochybuji o tom, že dětem se bude také líbit.

Děkuji Vám za rychlý, bezproblémový obchod a přeji Vám mnoho úspěchů v novém roce.

Nina Sasáková

Je krásné 🙂

Pexeso jsme včera vyzvedli. Je krásné :-). Děti jej budou mít pod stromeček, tak myslím, že budou nadšené :-).

Díky moc

Eva Jelínková

Fakt pecka

Moc děkuju. Pexesa jsou úžasná, fakt pecka. Nemůžu se dočkat je podarovat.

Renata

Kvalitní a originální zpracování

Dnes jsem si pexeso konečně vyzvedla. A jsem nadšená. Kvalitní a originální zpracování. Dceři a holčičce od kamarádky udělá určitě pod stromečkem velkou radost. Holky jsou zatím na klasické pexeso malé, ale využijeme jako kostky a k poznávaní zvířátek 😉 Moc děkujeme! Mohu Vás jen doporučit, skvělá komunikace.

Edita Minkov

Suprový adventní kalendář

Moc moc děkuji, balíček mám doma. A pexeso je nááádherné! Letos budeme mít díky Vašemu pexesu suprový adventní kalendář 😀

 

Kamila M.

Musela jsem ho hned schovat!! Abych vydržela do Vánoc 🙂 

Včera mi přišel balíček s naprosto úchvatným pexesem!!! Moc se mi líbí… Musela jsem ho hned schovat!! Abych vydržela do Vánoc 🙂  Ještě jednou děkujeme .
L.V.

 

♥ PODĚLTE SE I VY O SVOU ZKUŠENOST S PEXESEM TROCHU JINAK! ♥ 

 Svou referenci můžete přidat vyplněním formuláře níže.

Povinné pole

What is your full name?
What is your email address?
A headline for your testimonial.
What do you think about us?