Na rubovou stranu obou variant PEXESA trochu JINAK (ZVÍŘÁTKA i PRAHA) je možné natisknout logo Vaší firmy, Vaše osobní logo, logo spolku/sdružení či cokoli, co si budete přát.  Jedná se tak o originální dárek pro Vaše známé, zákazníky či obchodní partnery. PEXESO trochu JINAK může vedle hry pexesa či stavebnice sloužit i jako originální dřevěná dekorace v kanceláři/domě obdarovaných.

K vyhotovení firemních pexes od Vás budeme potřebovat pouze logo podklady ve vysoké kvalitě (konkrétní velikosti a formáty Vám během objednávky upřesníme). Na základě dodaných podkladů se vytvoří originální firemní šablona pro tisk na hrací kameny a je tištěno na vybrané varianty v uvedených počtech.

Jednorázový manipulační poplatek za vyhotovení originální firemní šablony je 500 Kč vč. DPH (413 Kč + DPH). Následně je každý kus pexesa za standardní prodejní cenu 450 Kč vč. DPH/ks (371,90 Kč + 21 % DPH).

Minimální odběr je 10 ks pexesa zvolené varianty.

Pro podrobnější informace o možnostech vyhotovení vlastního originálního pexesa, zaslání cenové a časové nabídky vyhotovení nás prosím kontaktujte emailem či telefonicky.